Polska, asygnacja skarbowa na 200 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 20:31:00
202844
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, asygnacja skarbowa na 200 złotych, 1831, podpisy: Hilary Ostrowski, Leon Dembowski, numeracja 3934, niewypełniony blankiet, widoczny firmowy znak wodny z fragmentem wieńca
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: naddarcie długości 2 cm na dolnym marginesie, poza tym przyzwoity stan zachowania
Literatura: Lucow 196 (R3), Moczydłowski PL2 (R)

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 817

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 300 zł
4)  840 zł
5)  780 zł