Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 145

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:23:00
135341
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, sestercja, 145, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AVRELIVS CAESAR AVG P II COS I; Rw: Hilaritas stojąca na wprost, trzymająca gałązkę palmową i róg obfitości, S-C, HILARITAS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 31.18 g, gruba zielona patyna
Literatura: RIC 1242a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 199

1)  620 zł
2)  600 zł