Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 154-155

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:22:40
135037
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, sestercja, 154-155, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XVIII, Rw: Libertas stojąca w lewo, trzymająca pileus i berło, po bokach litery S-C, wokoło napis LIBERTAS COS IIII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25.45 g, zielona patyna
Literatura: RIC 929

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 132

1)  310 zł
2)  300 zł