wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow..

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:31:20
138530
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM I (1794-1866), 282 strony formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 645

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 700 zł
4)  1 000 zł
5)  640 zł
6)  600 zł