Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:01:00
138773
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 10 fenigów, 1920, Gdańsk, na rewersie 55 perełek
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna
Literatura: AKS 18, Jaeger D.1a, Parchimowicz 51

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 279

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  145 zł
4)  130 zł