Polska, 50 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:32:40
138965
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 50 marek polskich, 9.12.1916, jenerał, seria A 2345222
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po konserwacji
Literatura: Lucow 262 (R4), Miłczak 5, Ros. 445

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 756

1)  380 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  185 zł