wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Ja..

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:30:20
138541
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Jagiellonian dynasty) Gdańsk 2010, 405 stron, format B5, twarda oprawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1611

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  300 zł
4)  200 zł
5)  170 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  110 zł