Rosja, 2 ruble, 1994

Rosja, 2 ruble, 1994

Rosja, 2 ruble, 1994

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 22:41:00
138629
Opis: Rosja - Federacja Rosyjska od 1991, 2 ruble, 1994, Fiodor Uszakow 1745-1817 / Федор Ушаков
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, stempel zwykły, patyna
Literatura: Parchimowicz 805

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 481

1)  36 zł