Rosja, rubel, 1851 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1851 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1851 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 22:40:00
138418
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1851 СПБ ПА, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, pięknie zachowane z imponującym lustrem menniczym
Literatura: Bitkin 228

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 456

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 650 zł
4)  1 350 zł
5)  760 zł