Chiny, dolar, 1914 (3 rok republiki)

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 22:09:20
202175
Opis: Chiny - Yuan Shih-kai, dolar, 1914 (3 rok republiki), grubsze zanczki w napisie nad głową
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.80 g, patyna na awersie
Literatura: KM Y-329, Kann 646

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 175

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  90 zł