Śląsk, 3 krajcary, 1676 S-P

Śląsk, 3 krajcary, 1676 S-P

Śląsk, 3 krajcary, 1676 S-P

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 22:01:20
138465
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk 1664-1697, 3 krajcary, 1676 S-P, Oleśnica
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2309, E.-M. 412

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 220

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  75 zł