Polska, denar, 1584

Polska, denar, 1584

Polska, denar, 1584

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 21:09:00
138398
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, denar, 1584, Gdańsk
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Kop. 7422 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 437

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  420 zł
4)  320 zł
5)  280 zł
6)  185 zł
7)  180 zł