Polska, denar, 1582

Polska, denar, 1582

Polska, denar, 1582

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 21:08:40
138399
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, denar, 1582, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Kop. 7420 (R3), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 221

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  120 zł