Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 21:00:00
138499
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1533, Elbląg, na awersie PRVS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: zgięty i wyprostowany, patyna
Literatura: Kop. 7080, Slg. Marienburg 9233, PN2-Dut. Jagiellonowie 120

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 265

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  60 zł