Śląsk, halerz miejski, 2. połowa XV w.

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 20:52:00
138396
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Cieszyńskie, halerz miejski, 2. połowa XV w., Głogów, Gotycka litera G / Orzeł na wprost z głową w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g
Literatura: Kop. 8631, Fbg 289

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217

1)  420 zł
2)  420 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł