wydawnictwa polskie, REPRINT: Karol Plage - Monety bite dla prowincyi polskich przez Austryę i ..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 20:32:00
138691
Opis: wydawnictwa polskie, REPRINT: Karol Plage - Monety bite dla prowincyi polskich przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa; 1906 Kraków ORAZ Monnaies frappees pour Le Royaume de Pologne, Kraków 1902; około 200 stron formatu A4, wiśniowa, twarda oprawa z półskórek z płótnem, stan bardzo dobry
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 559

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  155 zł