wydawnictwa polskie, REPRINT: Karol Plage - Okres Stanisława Augusta w historyi numizmatyki pol..

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 20:31:40
138692
Opis: wydawnictwa polskie, REPRINT: Karol Plage - Okres Stanisława Augusta w historyi numizmatyki polskiej; 1913, Kraków ORAZ Monety bite w miedzi, Warszawa 1897; około 200 stron formatu A4, czerwona, twarda oprawa z półskórek z płótnem, stan bardzo dobry
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 570

1)  360 zł
2)  350 zł