Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 20:31:00
138693
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/, 2272 str.+ 29 tablic formatu ok. A4, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo dobry stan zachowania
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 643

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  120 zł