wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S - World Crowns & Talers

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 20:30:40
138688
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S - World Crowns & Talers, Iola, Wisconsin 1984, wydanie 2, ilustrowany katalog zawierający talary bite w okresie pomiędzy rokiem 1484 i 1968 wraz z wyceną, 560 stron, formatu ok. A5, kartonowa oprawa, lakierowana, bardzo dobry stan zachowania
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 787

1)  180 zł