Polska, 1 marka polska, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 20:31:00
97147
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 marka polska, 17.05.1919, seria ICI, numeracja 203631
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złamany lewy dolny róg, po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 325 (R0), Miłczak 19b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 419

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  85 zł