Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara (25 centów), 1876

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:45:20
202634
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara (25 centów), 1876, Filadelfia, typ Liberty Seated
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: mocno uszkodzony rant

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 302

1)  95 zł
2)  90 zł