Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 M-W

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:13:00
137597
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 M-W, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna kolorowa patyna, drobne uszkodzenia na obrzeżu, ale bardzo wyrażny portret Orła
Literatura: Bitkin 1165, Plage 402

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1350

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  460 zł
5)  370 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  175 zł
11)  165 zł
12)  160 zł
13)  155 zł
14)  150 zł