Polska, szeląg, 1768

Polska, szeląg, 1768

Polska, szeląg, 1768

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:11:40
137567
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, szeląg, 1768, Kraków, dużej wielkości monogram, litert R.P. szeroko rozstawione
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Plage 7, Plage-miedź 6

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1260

1)  42 zł