Polska, trojak, 1776

Polska, trojak, 1776

Polska, trojak, 1776

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:09:20
137572
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, trojak, 1776, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.76.1.a, Plage-miedź 254

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 326

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł