Polska, talar, 1715 /ILH

Polska, talar, 1715 /ILH

Polska, talar, 1715 /ILH

Cena wylicytowana: 5 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:06:00
137398
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, talar, 1715 /ILH, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.15 g, głęboka szara patyna, ale moneta bez większych śladów obiegu, bardzo wyraźna
Literatura: Kahnt FA1 108, Kop. 10982 (R1)

Cena końcowa: 5 600 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 472

1)  5 600 zł
2)  5 400 zł
3)  5 000 zł
4)  4 200 zł
5)  4 100 zł
6)  3 900 zł