Polska, halerz, 1711/ EPH

Polska, halerz, 1711/ EPH

Polska, halerz, 1711/ EPH

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:05:40
137400
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, halerz, 1711/ EPH, Lipsk
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 222, Kop. 10566

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 407

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł