Polska, grosz, 1652

Polska, grosz, 1652

Polska, grosz, 1652

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:03:40
136475
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, grosz, 1652, Wilno, odmiana z rzymską cyfrą I i herbem Gozdawa pod Pogonią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas’13 4JK7-4 (RR), Kop. 3609 (R2), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 268

1)  490 zł
2)  490 zł
3)  340 zł
4)  270 zł
5)  190 zł
6)  185 zł