Polska, szóstak, 1664 AT

Polska, szóstak, 1664 AT

Polska, szóstak, 1664 AT

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 22:02:20
137544
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1664 AT, Kraków, tarcze herbowe bez ozdób na rogach, herb Ślepowron na rewersie w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mennicza wada blachy na rewersie, patyna
Literatura: Kop. 1673

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 324

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  90 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  34 zł
9)  32 zł
10)  30 zł