Polska, bon na 5 kopiejek, 1863

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 20:41:00
202549
Opis: Polska - pieniądz dominialny - Szadek - Handel Win A. Szykier, bon na 5 kopiejek, 1863, numeracja nieczytelna, na stronie odwrotnej podpis wystawcy Abraham Szykier
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: spore ubytki papieru, wielka rzadkość
Literatura: Jabłoński 945

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 516

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł