Polska, bon na 10 kopiejek, 1861

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 20:39:40
202553
Opis: Polska - pieniądz dominialny - Maków, G. M. Goldsztein, bon na 10 kopiejek, 1861, numeracja 1213
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: liczne naderwania, brudny papier, ubytki papieru, wielka rzadkość
Literatura: Jabłoński 528

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 467

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  700 zł
4)  660 zł