Polska, bon na 5 kopiejek, 1863

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 20:39:20
202552
Opis: Polska - pieniądz dominialny - Łowicz, Handel Żelaza Izraela Winer, bon na 5 kopiejek, 1863, nieczytelna numeracja
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: liczne naderwania, brudny papier, ubytki papieru, wielka rzadkość
Literatura: Jabłoński 510

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 464

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  760 zł