wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, ..

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2017 20:31:00
137676
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 str., ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 620

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  490 zł