Polska, Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich - Lwów

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:45:00
137065
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich - Lwów, odznaka jednoczęściowa, wersja z płytką kontrą, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak oksydowany 46 x 46 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 188

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1952

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 150 zł
4)  1 050 zł
5)  900 zł
6)  760 zł
7)  560 zł
8)  410 zł
9)  400 zł
10)  390 zł
11)  380 zł
12)  370 zł
13)  360 zł