Polska, Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej z miniaturą, 1921

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:43:40
137048
Opis: Polska, Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej z miniaturą, 1921, odznaka dwuczęściowa, na stronie odwrotnej nabity numer 104 i nazwa odznaki, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk, na miniaturze numer 283, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 40 x 40, emalia, miniatura 12 x 12 mm, emalia uszkodzona
Literatura: Stela 19.17.a

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1590

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  370 zł
5)  360 zł