Polska, Odznaka Pamiątkowa "Za Wołyń", 1919

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Polska, Odznaka Pamiątkowa

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:41:40
137045
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa "Za Wołyń", 1919, odznaka jednoczęściowa, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 44 x 44 mm
Literatura: Stela 13.65.a

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1075

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  430 zł
5)  390 zł
6)  300 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł