Rosja, 2 abazi, 1824 AK

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Rosja, 2 abazi, 1824 AK

Rosja, 2 abazi, 1824 AK

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:28:00
136955
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825 - Gruzja, 2 abazi, 1824 AK, Tbilisi
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 746

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 147

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  350 zł