Rosja, 2 abazi, 1809 AK

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Rosja, 2 abazi, 1809 AK

Rosja, 2 abazi, 1809 AK

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:27:40
136956
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825 - Gruzja, 2 abazi, 1809 AK, Tbilisi
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 730

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 269

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł