Niemcy, 3. festyn święta reformacji, 1817

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:23:20
136941
Opis: Niemcy - Frankfurt - miasto, 3. festyn święta reformacji, 1817, Aw: Napis poziomy EIN HERR / EIN GLAUBE / EINE TAUFE / EIN GOTT / UND VATER ALLER, wokoło D. FREIEN STADT FRANKFVRT EFREINT EV. CHRISTEN; Rw: Napis poziomy 3TE / IUBELFEIER DER REFOR- / MATION / 1817, wokoło EINE FEST BURG IST UNSER GOTT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26 mm, patyna, rzadki
Literatura: J. u. F. 1015

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 277

1)  180 zł