Polska, 10 groszy

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Rozpoczęcie: 13-02-2017 18:00
Zakończenie: 23-02-2017 21:57:00
Polska, 10 groszy

Polska, 10 groszy

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 21:57:00
137089
Opis: Polska - Poznań - 7. Pułk Strzelców Konnych Wielkopolskich - Kasyno Podoficerskie, 10 groszy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, ślady korozji, patyna, ogromna rzadkość
Literatura: Bartoszewicki 124.2 (Rx - c.a.)

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 297