Polska, trzykrucierzówka, 1616

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 21:12:20
136806
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trzykrucierzówka, 1616, Kraków, z herbem Awdaniec na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 888 (R1)

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 375

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  170 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  135 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł