Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 270

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 20:37:40
136233
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Aurelian i Vaballatus 270-272, tetradrachma bilonowa, 270, Aleksandria, Aw: Popiersie Aureliana w prawo, w polu data LA (1. rok panowania); Rw: Popiersie Vaballatusa w prawo, w polu data LΔ (4. rok panowania)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 9.19 g, patyna
Literatura: Sear 4757, Förschner 1178, Emmett 3914

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 229

1)  360 zł