Zakończenie: 16-02-2017 20:30 ÷ 22:47
Polska, zestaw: 3 x szóstak, 1624, 1625, 1626
135829
| III |
95 zł szac. 120 zł 156 wyświetleń |
3 | zakończona | |
135826
| III |
95 zł szac. 120 zł 152 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw: 3 x szóstak, 1624 i 2 x 1625
135827
| III |
95 zł szac. 120 zł 113 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1663 AT
136296
herb Ślepowron i litery A-T na rewersie, obwódki po obu s... | III+ |
95 zł szac. 75 zł 131 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1765
202533
na awersie sygnowany LOOS | IV+ |
95 zł szac. 100 zł 256 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
203097
seria II-DU 634046 | I |
90 zł szac. 50 zł 155 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, bon funduszu Inwestycyjnego na 25 złotych, 1.12.1933
134331
seria I 38875 | I- |
90 zł szac. 80 zł 235 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 akcja na okaziciela, 7.11.1930
202404
numeracja 009288, z talonem i 2 kuponami na lata 1938-1939 | I |
90 zł szac. 80 zł 127 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
136289
Aw: Krzyż prosty, w polach kółka, Rw: Krzyż kawalerski | III+ |
90 zł szac. 100 zł 209 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1663
135775
herb Ślepowron i litery A-T na rewersie, obwódki po obu s... | II-/III+ |
90 zł szac. 100 zł 364 wyświetleń |
5 | zakończona |