Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:41:40
136316
Opis: Niemcy - Schwarzburg-Rudolstadt - Fryderyk Günther 1807-1867, talar, 1862, Monachium
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzone obrzeże, czyszczony
Literatura: AKS 12, Dav. 916, Thun 395

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 280

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  100 zł
9)  90 zł