Niemcy, talar, 1868 A

Niemcy, talar, 1868 A

Niemcy, talar, 1868 A

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:40:40
136315
Opis: Niemcy - Reuss - Schleiz - Henryk XIV 1867-1913, talar, 1868 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rysy w tle na rewersie, patyna
Literatura: AKS 41, Dav. 803, Thun 288

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 299

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  240 zł