Austria, talar, 1860 A

Austria, talar, 1860 A

Austria, talar, 1860 A

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:36:00
136305
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, talar, 1860 A, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 445

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 424

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  155 zł
4)  100 zł
5)  100 zł
6)  90 zł