Polska, 10 fenigów, 1942

Rozpoczęcie: 06-02-2017 18:00
Zakończenie: 16-02-2017 22:11:40
Polska, 10 fenigów, 1942

Polska, 10 fenigów, 1942

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:11:40
136824
Opis: Polska - Getto Łódź 1941-1943, 10 fenigów, 1942, Łódź, odmiana z datą pod gwiazdą Dawida
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: magnez 0.95 g, minimalne ślady korozji, ale pięknie zachowane, bardzo rzadkie, patyna, egzemplarz z certyfikatem Guy M.Y.Ph. Franquinet
Literatura: Jaeger L.1, Parchimowicz P25, Sarosiek typ I

Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 256