Polska, 1 złoty, 1925

Rozpoczęcie: 06-02-2017 18:00
Zakończenie: 16-02-2017 22:06:40
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 22:06:40
136045
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164