Cesarstwo Rzymskie, brąz, 337-361

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 21:31:20
136770
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, brąz, 337-361, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo; Rw: W wieńcu VOT XX MVLT XXX
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, ruda patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 300

1)  32 zł
2)  30 zł