Republika Rzymska, denar, 130 pne

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 21:26:20
136573
Opis: Republika Rzymska - Q. Caecilius Metellus 130 pne, denar, 130 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią Q. METE, przed nią gwiazda, Rw: Jowisz w kwadrydze w prawo, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.82 g, patyna
Literatura: Crawford 256/1

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 194

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  420 zł