Polska, 10 akcji po 1.000 marek polskich = 10.000 marek polskich, 1921

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 21:15:20
202511
Opis: Polska - Bank Kredytowy w Warszawie, 10 akcji po 1.000 marek polskich = 10.000 marek polskich, 1921, Warszawa, numeracja 096651-096660, z talonem i 5 kuponami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, ale ładne
Literatura: Niegrzybowski I-E-74

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 251

1)  60 zł